Sprekers

Kijk onderaan deze pagina indien u toegevoegd wenst te worden aan de lijst van sprekers.

De volgende sprekers geven presentaties over Debian:


Naam: Andreas Barth
E-mail: aba@not.so.argh.org
Eerdere voordrachten: https://people.debian.org/~aba/slides
Talen: German, English
Lokatie: Germany
Onderwerpen:

Debian
Free Software
Release Management
Introduction in Debian packages
New features of upcoming releases

Naam: Andreas Tille
E-mail: tille@debian.org
Eerdere voordrachten: https://people.debian.org/~tille/debian-med/talks
Talen: English, German
Lokatie: Germany
Onderwerpen:

Debian-Med
Custom Debian Distributions

Naam: Bdale Garbee
E-mail: bdale@gag.com
Eerdere voordrachten: http://www.gag.com/~bdale/talks
Talen: English
Lokatie: Colorado, USA
Onderwerpen:

History of Debian
Introduction to Debian
Porting Debian
Debian and HP

Naam: Benj. Mako Hill
E-mail: mako@debian.org
Eerdere voordrachten: http://yukidoke.org/~mako/talks
Talen: English
Lokatie: Seattle, USA
Onderwerpen:

Debian-NP (Non-Profit)
Project management in Free Software projects

Naam: Christoph Lameter
E-mail: christoph@lameter.com
Eerdere voordrachten: http://lameter.com/talks
Talen: English, German
Lokatie: California, USA
Onderwerpen:

Debian history
Debian packaging
Open Source Business Models

Naam: David N. Welton
E-mail: davidw@dedasys.com
Talen: English
Lokatie: Italy
Onderwerpen:

Debian
Free Software
Apache
Apache Software Foundation
Tcl

Naam: Enrico Zini
E-mail: enrico@debian.org
Eerdere voordrachten: https://people.debian.org/~enrico/talks
Talen: Italian, English, French, Spanish
Lokatie: Italy
Onderwerpen:

Debian
Free Software
Software in society
Custom Debian distributions
Debian-NP (Non-Profit)
Usability in Free Software

Naam: Gunnar Wolf
E-mail: gwolf@gwolf.org
Eerdere voordrachten: http://www.gwolf.org
Talen: English, Spanish
Lokatie: Mexico
Onderwerpen:

Free Software
Free Culture
Debian
programming (mainly for the Web with Perl/Ruby)
e-voting
security

Naam: Joey Schulze
E-mail: joey@debian.org
Eerdere voordrachten: http://www.infodrom.org/~joey/Vortraege
Talen: German, English
Lokatie: Germany
Onderwerpen:

Debian
Free Software
Miscellaneous/Debian

Naam: Luca Capello
E-mail: luca@pca.it
Eerdere voordrachten: http://luca.pca.it/talks
Talen: English, French, Italian
Lokatie: Genève, Switzerland
Lokatie: Milano, Italy (sometimes)
Lokatie: happy to travel to talk about Debian (sponsorship permitting)
Onderwerpen:

Debian
Introduction to the Debian Project
HowTo help Debian
Debian Events Team
Merchandise and Debian
Debian Sister Organizations (e.g. debian.ch)
Free Software

Naam: Martin Michlmayr
E-mail: tbm@cyrius.com
Eerdere voordrachten: http://www.cyrius.com/talks
Talen: English, German
Lokatie: Austria
Onderwerpen:

Debian's infrastructure
Management in Debian and Free Software projects
Quality and Quality Assurance
Debian on NAS and embedded devices
Free software and open source

Naam: Michael Meskes
E-mail: meskes@debian.org
Eerdere voordrachten: http://www.credativ.com/~mme
Talen: German, English
Lokatie: Germany
Onderwerpen:

Debian
Free Software
Support for Debian
Enterprise Debian

Naam: Russell Coker
E-mail: russell@coker.com.au
Eerdere voordrachten: http://www.coker.com.au/~russell/talks.html
Talen: English
Lokatie: Melbourne, Australia
Onderwerpen:

Security Enhanced (SE) Linux

Naam: Stefano Zacchiroli
E-mail: zack@debian.org
Eerdere voordrachten: http://upsilon.cc/~zack/talks
Talen: English, French, Italian
Lokatie: Paris, France
Lokatie: Bologna, Italy (sometimes)
Lokatie: happy to travel to talk about Debian (sponsorship permitting)
Onderwerpen:

Debian
Introduction and organization of the Debian Project
Debian Quality Assurance
Debian packaging

Naam: Thomas Lange
E-mail: lange@debian.org
Eerdere voordrachten: http://fai-project.org/talks
Talen: German, English
Lokatie: Germany
Onderwerpen:

FAI, fully automatic installation
Beowulf cluster

Naam: Wookey
E-mail: wookey@aleph1.co.uk
Eerdere voordrachten: http://wookware.org/talks
Talen: English
Lokatie: United Kingdom
Onderwerpen:

Embedded Debian
Emdebsys system-generation tool

Gegevens toevoegen, wijzigen of verwijderen

Indien u opgenomen wenst te worden in de lijst van sprekers, gelieve ons dan volgende informatie in het Engels te mailen naar events@debian.org:

Een verzoek om informatie over een spreker te actualiseren, richt u tot events@debian.org. Verzend de e-mail bij voorkeur vanaf het e-mailadres dat hier op deze pagina vermeld staat.

Alle doorgegeven informatie wordt opgenomen in de sprekerslijst. Ook het e-mailadres meer in het bijzonder, zal er te vinden zijn en zal zichtbaar zijn voor alle bezoekers. Indien u wenst dat we het e-mailadres vervormen, dan moet u dit expliciet vermelden in uw aanvraag.