Dėmesio! Šis vertimas yra pasenęs, prašome žiūrėti originalą.

Kontaktavimas su mumis

Debian yra didelė organizacija ir yra daug susisiekimo būdų su ja. Šiame puslapyje patiekiama santrauka dažniausiai naudojamų kontaktavimo būdų, tačiau galimi ir kiti. Prašome peržiūrėti ir kitus tinklapio puslapius papildomiems kontaktavimo būdams.

Anglų kalba yra bendra kalba komunikacijai su Debian plėtotojais. Todel mes prašome, kad visos pirminės užklausos jiems būtų pateikiamos anglų kalba. Jeigu tai neįmanoma, naudokitės Debian vartotojų el. pašto konferencija jūsų kalba..

Bendra informacija

Daugiausia informacijos apie Debian yra pateikiama mūsų tinklapyje https://www.debian.org/, todėl prašome naršykite ir ieškokite jį prieš kontaktuodami su mumis.

Mūsų DUK atsakys į daugelį jūsų klausimų.

Bendri klausimai apie Debian Projektą gali būti siunčiami į debian-project el. pašto konferenciją adresu debian-project@lists.debian.org. Prašome nesiųsti klausimų apie Linux naudojimą į šią konferenciją, apie tai skaitykite žemiau.

Debian įdiegimas ir naudojimas

Tuo atveju, jeigu jūs esate tikri, kad tam tikra dokumentacija instaliacinėje medijoje arba mūsų tinklapyje neaprašo sprendimo jūsų problemai, kreipkitės į labai aktyvią vartotojų pašto konferenciją, kur Debian vartotojai ir vystytojai galės atsakyti į jūsų klausimus. Visi klausimai dėl

turėtų būti siunčiami į šią konferenciją. Tiesiog užsiprenumeruokite debian-user ir siųskite savo klausimus į debian-user@lists.debian.org.

Taip pat yra el. pašto konferencijos kitakalbiams vartotojams. Peržiūrėkite užsiprenumeravimo informaciją tarpautinėms el. pašto konferencijoms.

Be to jūs dar galite naršyti mūsų konferencijas kaip naujienų grupes naršyklėje per Google .

Jeigu jūs manote, kad radote klaidų mūsų įdiegimo sistemoje, siųskite informaciją apie tai į debian-boot@lists.debian.org arba užpildykite klaidos pranešimą pseudo paketui debian-installer.

Skelbimai / Spauda

Norintys užklausti informacijos apie straipsnius arba pateikiantys naujienas mūsų naujienų puslapiui turi susisiekti su mūsų spaudos skyriumi.

Įvykiai / Konferencijos

Kvietimai į konferencijas ir parodas ar kitokius renginius turėtų būti siunčiami į įvykių skyrių. Užklausos skrajutėms, afišoms ir dalyvavimui Europoje turėtų būti siunčiami į Europos įvykių el. pašto konferenciją.

Pagalba Debian

Jeigu jūs norite susisiekti su Debian siūlydami pagalbą, prašome iš pražių peržiūrėti galimus pagalbos būdus.

Jeigu jūs norite tvarkyti Debian veidrodinį serverį, peržiūrėkite puslapius apie Debian veidrodžius. Nauji veidrodžiai yra įvedami šios formos pagalba. Problemos su esamais veidrodžiais gali būti praneštos el. paštu mirrors@debian.org.

Jeigu jūs norite pardavinėti Debian CD diskus, peržiūrėkite informaciją pardavėjams. Norėdami buti paminėti CD pardavėjų sąraše prašome peržiūrėti šias instrukcijas.

Pranešimas apie problemas Debian paketuose

Jeigu jūs norite įvesti pranešimą apie klaidą Debian pakete, naudokitės mūsų klaidų apskaitos sistema, kurios pagalba nesunkiai pranešite apie klaidą. Prašome perskaityti instrukcijas klaidų pranešimų pildymui.

Jeigu jūs tiesiog norite susisiekti su Debian paketo tvarkytoju, tuomet tiesiog naudokite specialų el. pašto adresą, paskirtą kiekvienam paketui. Bet koks paštas, pasiųstas į <paketo pavadinimas>@packages.debian.org bus persiųstas tvarkytojui, atsakingam už tą paketą.

Jeigu jūs norite diskretiškai informuoti vystytojus apie Debian saugumo problemą, siųskite el. paštą į security@debian.org.

Debian Vystymas

Jeigu turite klausimų, kurie labiau susiję su vystymu, Debian turi keletą vystymo el. pašto konferencijų kurių pagalba galite susirašyti su mūsų vystytojais.

Bendra vystytojų el. pašto konferencija yra debian-devel: jūs galite užsiprenumeruotiją ir siųsti laiškus į debian-devel@lists.debian.org.

Problemos Debian Infrastruktūroje

Norėdami pranešti apie Debian serviso problemą, jūs galite pranešti klaidą konkrečiam pseudo paketui.

Kitu atveju galite kontaktuoti el. paštu.

Tinklapio puslapių prižiūrėtojai
paketas: www.debian.org
debian-www@lists.debian.org
Tinklapio puslapių vertėjai
Martynas Sklizmantas <saint@ghost.lt>
El. pašto konferencijų administratoriai ir archyvų prižiūrėtojai
paketas: lists.debian.org
listmaster@lists.debian.org
Klaidų apskaitos sistemos administratoriai
paketas: bugs.debian.org
owner@bugs.debian.org

Mes taip pat turime pilną sąrašą skirtingų pareigybių ir el. pašto adresų kontaktavimui su skirtingais organizacijos padaliniais.