[ previous ] [ Contents ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ next ]


APT HOWTO (Obsolete Documentation)
Chapter 9 - Ευχαριστίες


Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους μου στο πρόγραμμα Debian-BR,αλλά και στο Debian, για την ανεκτίμητη βοήθεια τους και το κουράγιο που μου έδιναν ώστε να συνεχίζω άοκνα να εργάζομαι για το καλό της ανθρωπότητας και να επιτύχω τον στόχο μου να σώσω τον κόσμο. :)

Θέλω να επίσης να ευχαριστήσω την CIPSGA για την τεράστια βοήθεια που έδωσε στο πρόγραμμα και σε όλα τα ελεύθερα λογισμικά που πηγάζουν από μεγάλες ιδέες.

Ιδιαίτερα ευχαριστώ:

Yooseong Yang <yooseong@debian.org>

Michael Bramer <grisu@debian.org>

Bryan Stillwell <bryan@bokeoa.com>

Pawel Tecza <pawel.tecza@poczta.fm>

Hugo Mora <h.mora@melix.com.mx>

Luca Monducci <luca.mo@tiscali.it>

Tomohiro KUBOTA <kubota@debian.org>

Pablo Lorenzzoni <spectra@debian.org>

Steve Langasek <vorlon@netexpress.net>

Arnaldo Carvalho de Melo <acme@conectiva.com.br>

Erik Rossen <rossen@freesurf.ch>

Ross Boylan <RossBoylan@stanfordalumni.org>

Matt Kraai <kraai@debian.org>

Aaron M. Ucko <ucko@debian.org>

Jon Εslund <d98-jas@nada.kth.se>


[ previous ] [ Contents ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ next ]


APT HOWTO (Obsolete Documentation)

1.8.5 - July 2003

Gustavo Noronha Silva kov@debian.org
Aπόδοση στα Ελληνικά Στεφανάτος Κώστας costas@step.gr