Dėmesio! Šis vertimas yra pasenęs, prašome žiūrėti originalą.

Programinės įrangos parama naudinga visuomenei

Finansinė parama

Debian - projekto pavadinimas, Debian pavadinta mūsų sukurta distribucija. Finansinės paramos tvarkymui įkūrėme nepelno siekiančią organizaciją - Programinė įranga visuomenei (Software in the Public Interest).

Nors Debian kurta savanorių iš viso pasaulio, kai kurios išlaidas apmokėjo keletas kūrėjų. Tai ir debian.org vardo zonos registracija, kompaktiniai diskai, naudojami naujai versijai testuoti, išlaidos kelionėms po įvairiausias konferencijas ir t.t.

Dauguma aukų suteikė dėkingi vartotojai. Mes priimame visas aukas, tačiau ypatingai tikimės, kad asmenys ir organizacijos, kurių pinigų šaltiniai susiję su Debian (kompaktinių diskų gamintojai, techninės pagalbos kompanijos ar net kompanijos, kurioms Debian reikalingas kasdieniam darbui) pasidalins dalele savo pelno, padėdami Debian tapti geriausia operacine sistema.

Norėdami padėti finansiškai aplankykite SPI paramos puslapį. Įsitikinkite, kad pinigai yra tikrai skirti Debian. Kadangi SPI yra ne pelno siekianti organizacija - mes galime atsiųsti jums patvirtinantį kvitą, jei jums to reikia tvarkant mokesčius. Kai kuriose pasaulio šalyse yra lengviau paremti vieną iš Programinės įrangos visuomenei (Software in the Public Interest) partnerinių organizacijų (daugiau informacijos galite rasti SPI paramos puslapyje):

Parama įranga ir paslaugomis

Dėl mažo Debian biudžeto šiuo metu nėra galimybės patiems nusipirkti ir prižiūrėti savo kompiuteris bet tinklo paslaugas. Debian ryšys su pasauliu priklauso nuo įmonių ir universitetų aukų, kurie teikia mums įvairią įrangą bei paslaugas.

Jei jūsų įmonė turi nenaudojamų kompiuterių ar besimėtančios atliekamos įrangos (kietųjų diskų, SCSI valdiklių, tinklinių plokščių, ir t.t.), pasvarstykite apie jų paaukojimą Debian. Norėdami apie tai gauti daugiau informacijos prašome susisiekti su mūsų paramos kompiuterine įranga atstovu.

Debian sudarė kompiuterinės įrangos sąrašą, reikalingos įvairioms projekto grupėms ir paslaugoms.


Pateikiamas organizacijų, vienaip ar kitaip padėjusių Debian: