[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ A ] [ dalej ]


Uwagi do wydania Debian GNU/Linux 4.0 ("etch"), PowerPC
Część 1 - Wprowadzenie


Najważniejszym celem niniejszych Uwag do Wydania jest poinformowanie użytkowników o najważniejszych zmianach wprowadzonych w tym wydaniu dystrybucji Debian GNU/Linux, sposobie bezpiecznego upgrade'u z poprzedniego do obecnego wydania i wreszcie o znanych potencjalnych problemach, które można napotkać podczas upgrade'u lub użytkowania wydania etch.

Jest niemożliwym wymienić wszystkich znanych problemów, dlatego wybrane zostały te, które występują często lub są najbardziej dokuczliwe.

Ostatnia wersja tego dokumentu jest zawsze dostępna pod adresem http://www.debian.org/releases/stable/releasenotes. Jeśli wersja, którą czytasz, jest starsza niż miesiąc, [1], lepiej jest ściągnąć najnowszą wersję.

Prosimy zwrócić uwagę, że wspieramy i dokumentujemy upgrade z poprzedniego wydania Debiana (w tym przypadku sarge). Jeśli konieczne jest upgrade ze starszych wydań, sugerujemy najpierw przeczytanie uwag do poprzednich wydań i dokonanie aktualizacji do sarge.


1.1 Zgłaszanie błędów do tego dokumentu

Przystąpiliśmy do testowania wszystkich kroków upgrade'u opisanych w tym dokumencie, jak również spróbowaliśmy antycypować w problemach, z którymi mogą zetknąć się użytkownicy.

Pomimo to, jeśli sądzisz, że znalazłeś jakiś błąd w tej dokumentacji (nieprawidłowa informacja lub jej brak), prosimy o zgłoszenie błędu w systemie śledzenia błędów do pakietu release-notes.


1.2 Przesyłanie raportów z aktualizacji

Chętnie czytamy wszelkie informacje pochodzące od użytkowników odnoszące się do aktualizacji z sarge na etch. Jeśli chcesz podzielić się nimi, prosimy zgłosić błąd w systemie śledzenia błędów do pakietu upgrade-reports z Twoimi wynikami. Prosimy kompresować załączniki (przy użyciu gzip).

W raporcie z upgrade'u prosimy dołączyć następujące informacje:

Uwaga: powinieneś zwrócić uwagę na niektóre informacje zawarte w logach, których nie chciałbyś ujawnić i usunąć je, zanim dołączysz je do raportu, jako że zostaną one opublikowane w dostępnej dla publicznie bazie danych.


1.3 Źródła dla tego dokumentu

Ten dokument używa pakietu debiandoc-sgml. Jego źródła są dostępne w repozytorium CVS dla Debian Documentation Project. Możesz użyć przeglądarki www, aby mieć dostęp do każdego z plików i obserwować ich zmiany. Więcej informacji o dostępie do CVS jest dostępne na stronach Debian Documentation Project CVS.


[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ A ] [ dalej ]


Uwagi do wydania Debian GNU/Linux 4.0 ("etch"), PowerPC

$Id: release-notes.en.sgml,v 1.312 2007-08-16 22:24:38 jseidel Exp $

Josip Rodin, Bob Hilliard, Adam Di Carlo, Anne Bezemer, Rob Bradford, Frans Pop (obecny), Andreas Barth (obecny), Javier Fernández-Sanguino Peña (obecny), Steve Langasek (obecny)
debian-doc@lists.debian.org