Priedas A. Sistemos etch tvarkymas

Turinys

A.1. Sistemos etch atnaujinimas
A.2. APT šaltinių sąrašo tikrinimas

Šiame priede pateikiama informacija apie tai, kaip įsitikinti, kad galite įdiegti ar atnaujinti etch paketus prieš atnaujinant iki lenny. Tai būtina tik tam tikrais konkrečiais atvejais.

A.1. Sistemos etch atnaujinimas

Iš esmės šis atnaujinimas niekuo nesiskiria nuo kitų etch atnaujinimų, kuriuos jau darėte. Vienintelis skirtumas yra tai, kad pirmiausia turite įsitikinti, kad paketų sąrašas vis dar turi nuorodą į etch laidą, kaip tai paaiškinta Skyrius A.2, „APT šaltinių sąrašo tikrinimas“.

Jei atnaujinate iš Debian'o serverio-veidrodžio, tai automatiškai bus atliktas atnaujinimas paskutiniosios etch laidos.

A.2. APT šaltinių sąrašo tikrinimas

Jei kokia nors eilutė faile /etc/apt/sources.list nurodo į 'stable' distributyvą, Jūs jau „naudojate“ lenny. Jei net jau naudojote komandą apt-get update, galite dar be problemų grįžti atgal, taikydami žemiau aprašytą procedūrą.

Jei jau įdiegėte paketus iš lenny, tai nebėra daug prasmės įdiegti paketus iš etch. Tokiu atveju turite nuspręsti patys, ar norite tęsti, ar ne. Grįžti prie senų paketų naudojimo įmanoma, bet čia apie tai nekalbėsime.

Atverkite failą /etc/apt/sources.list savo mėgiamu redaktoriumi (turėdami administratoriaus root privilegijas) ir raskite visas eilutes prasidedančias kaip deb http: arba deb ftp:, ir turinčias žodį „stable“. Radę tokias eikutes, pakeiskite žodį stable į žodį etch.

Jei radote eilučių, prasidedančių deb file:, turite pats patikrinti, kokie paketai saugomi nurodytame kataloge: ar tai etch ar lenny archyvas.

[Svarbu]Svarbu

Nekeiskite eilutės, prasidedančios deb cdrom:. Jei taip padarysite gali tekti iš naujo paleisti vykdyti programą apt-cdrom. Nesijaudinkite jei 'cdrom' eilutėje yra nuoroda į „unstable“. Nors tai ir keista, tai yra normalu.

Jei atlikote kokius nors pakeitimus, išsaugokite failą ir vykdykite komandą

# apt-get update

tam, kad būtų atnaujintas paketų sąrašas.