[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ dalej ]

Instalacja Debiana GNU/Linux 2.2 dla architektury SPARC


Streszczenie

Ten dokument zawiera instrukcje dotyczące instalacji systemu Debian GNU/Linux 2.2, dla architektury SPARC (``sparc''). Zawiera także odnośniki do innych źródeł informacji, w tym zawierających wskazówki dotyczące maksymalnego wykorzystania możliwości systemu. Instrukcje w tym dokumencie nie są przeznaczone dla użytkowników uaktualniających istniejący system; jeśli wykonujesz aktualizację, przeczytaj Informacje na temat wydania Debiana 2.2.


Prawa autorskie

Ten dokument może być rozpowszechaniany i/lub zmieniany w zgodzie z postanowieniami Ogólnej Licencji Publicznej GNU.
© 1996 Bruce Perens
© 1996, 1997 Sven Rudolph
© 1998 Igor Grobman, James Treacy
© 1998-2001 Adam Di Carlo
© 1999-2001 polskiego tłumaczenia Marcin Owsiany

Ten dokument jest oprogramowaniem wolnodostępnym; może być rozpowszechniany i/lub zmieniany w zgodzie z postanowieniami Ogólnej Licencji Publicznej GNU takiej, jak została opublikowana przez fundację Free Software Foundation; albo w wersji 2 tejże licencji, albo (Wasz wybór) w dowolnej późniejszej.

Ten podręcznik jest rozprowadzany w nadziei, że będzie użyteczny, ale bez żadnej gwarancji; nawet bez żadnej domniemanej gwarancji wynikającej z nabycia lub odpowiadania konkretnemu celowi. Więcej szczegółów znajdziecie w Ogólnej Publicznej Licencji GNU.

Kopia GNU General Public License jest dostępna w dystrybucji Debian GNU/Linux jako /usr/doc/copyright/GPL lub za pomocą World Wide Web na serwerze GNU. Można także otrzymać ją pisząc na adres Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

Wymagane jest odpowiednie uwzględnienie informacji o Debianie i autorach tego dokumentu w jakichkolwiek materiałach opracowanych z jego wykorzystaniem. Jeśli zmodyfikujesz i ulepszysz ten dokument, prosimy o poinformowanie jego autorów poprzez listę debian-boot@lists.debian.org.


Spis treści


[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ dalej ]

Instalacja Debiana GNU/Linux 2.2 dla architektury SPARC

version 2.2.27, 14 October, 2001
Bruce Perens
Sven Rudolph
Igor Grobman
James Treacy
Adam Di Carlo
tłumaczenie: Marcin Owsiany porridge@pandora.info.bielsko.pl