4.2. Stažení souborů ze zrcadel Debianu

Nejbližší (a tedy pravděpodobně nejrychlejší) zrcadlo naleznete v seznamu zrcadel Debianu.

4.2.1. Where to Find Installation Files

Various installation files can be found on each Debian mirror in the directory debian/dists/bookworm/main/installer-armel/current/images/ — the MANIFEST lists each image and its purpose.

4.2.1.1. Instalační soubory pro Kurobox Pro

Kurobox Pro vyžaduje jádro a ramdisk na oblasti formátované souborovým systémem ext2. Oblast se musí nacházet na disku, na který chcete Debian nainstalovat. Tyto obrazy jsou k dispozici ke stažení na .../images/orion5x/network-console/buffalo/kuroboxpro .

4.2.1.2. Instalační soubory pro HP mv2120

Pro HP mv2120 existuje obraz firmware, který automaticky zavede debian-installer. Tento obraz je k dispozici ke stažení na .../images/orion5x/network-console/hp/mv2120/netboot.img . Do zařízení můžete obraz nahrát nástrojem uphpmvault ze stejnojmenného balíku, případně z Windows pomocí HP Media Vault Firmware Recovery Utility.

4.2.1.3. Instalační soubory pro QNAP Turbo Station

Instalační soubory pro QNAP Turbo Station se skládají z jádra, ramdisku a skriptu, který tyto soubory zapíše do flash paměti zařízení. Příslušné instalační soubory pro QNAP TS-11x/TS-12x, HS-210, TS-21x/TS-22x a TS-41x/TS-42x můžete stáhnout z .../images/kirkwood/network-console/qnap/ .

4.2.1.4. Instalační soubory pro zásuvkové počítače a OpenRD

Instalační soubory pro zásuvkové počítače (SheevaPlug, GuruPlug, DreamPlug apod.) a zařízení OpenRD se skládají z jádra a initrd pro U-Boot. Oba soubory můžete stáhnout z .../images/kirkwood/netboot/marvell/ .

4.2.1.5. Instalační soubory pro NASy LaCie

Instalační soubory pro NASy LaCie (Network Space v2, Network Space Max v2, Internet Space v2, d2 Network v2, 2Big Network v2 a 5Big Network v2) se skládají z jádra a initrd pro U-Boot. Oba soubory můžete stáhnout z .../images/kirkwood/network-console/lacie/ .