Проект debian-volatile

debian-volatile для кінцевого користувача

Проект debian-volatile припинено, починаючи з версії Debian Squeeze. Будь ласка, прочитайте анонс, щоб отримати детальну інформацію.

Що таке debian-volatile?

Функціонал деяких програм великою мірою залежить від швидкоплинних чинників та цілей, наприклад, це стосується спам-фільтрів і вірусних сканерів. І навіть за умови використання оновлених баз даних такі програми не завжди здатні ефективно працювати протягом усього часу функціонування стабільного випуску. Головна мета проекту — дати можливість системним адміністраторам оновлювати їх операційні системи зручно та без ризику, пов'язаного з використанням програм із нестабільного випуску, навіть якщо це стосується окремих і нечисленних пакунків. Таким чином, debian-volatile містить лише ті зміни, що потрібно внести до стабільних програм, аби підтримати на належному рівні їх функціональність.

Що таке debian-volatile/sloppy?

Щодо пакунків у volatile-секції архіву debian-volatile ми намагаємося впевнитися в тому, що нові версії не містять змін функціоналу і не вимагають прав адміністратора для коригування конфігураційного файлу.

Архів

Офіційний архів debian-volatile знаходиться тут: archive.debian.org.

Інтеграцію до основного архіву запроваджено, починаючи зі Squeeze. Будь ласка, перегляньтеанонс щоб дізнатися, як підключитися до squeeze-updates.