Відмова від відповідальності за списки розсилки Debian

Наші списки розсилки є публічними форумами і архіви наших списків розсилки є загальнодоступними.

Відсилаючи листа в такий публічний форум, ви даєте згоду на публічне розповсюдження вашої статті. Всі листи, відіслані до наших списків розсилки (та системи відслідковування помилок) буде оприлюднено та збережено в наших архівах списків розсилки.

Всі листи, відіслані будь-якою людиною в список розсилки напряму або як відповідь на інші листи, вважаються опублікованими згідно з законодавством Сполучених Штатів.

Очевидно, автор зберігає авторські права на вміст написаних ним листів. Проте, це не означає, що проект Debian зобов'язаний видаляти їх зі списку архівів за бажанням автора. Декілька юридичних консультантів проаналізували це твердження та підтвердили його правомірність.

Архіви списків розсилки вже були публічними перед тим, як ви відсилали свого листа за адресою списку розсилки. Ви відповідаєте за визначення особи, до котрої відсилаєте свого листа. Ви не можете відіслати повідомлення довільним адресантам і очікувати, що вони автоматично будуть змушені прийняти ваші умови, пов'язані з отриманням вашого листа.

Debian не несе відповідальності за викладені думки чи достовірність інформації, відісланої за адресами списків розсилки іншими людьми.

Debian не дає жодних гарантій, що стосуються відісланої в списки розсилки інформації (як учасниками проекту Debian так і іншими людьми), включаючи всі можливі торговельні гарантії чи гарантії якості. В жодному випадку Debian не може бути відповідальним за спеціальні, непрямі чи наслідкові збитки, або будь-які збитки, котрі призвели до втрати вигоди, пошкодження даних чи здатності до використання, якщо вони виникли внаслідок використання будь-якої відісланої в списки розсилки Debian інформації.

Надсиланням матеріалу, відсилаюча сторона гарантує та підтверджує, що вона володіє авторськими правами на цей матеріал, отримала дозвіл від власника авторського права, або те, що ці матеріали є суспільним надбанням. Відсилаюча сторона також гарантує та підтверджує, що адресант має повні й необмежені права на відсилання даного матеріалу, і що це не порушує жодних прав чи інтересів інших людей.

Debian здебільшого не контролює списки розсилки на предмет недоречності повідомлень і не бере на себе їх редагування. Однак, не зважаючи на це, ми залишаємо за собою право перешкоджати відсиланню листа в списки розсилки у випадку порушення правил поведінки адресатів.

Кожне повідомлення, що проходить через списки розсилки Debian, перевіряється деякими фільтрами на спам та віруси. Приблизно 1 з 400 листів, відісланих в список розсилки, здатен пройти через ці фільтри — інші відкидаються як спам.