Debian на КД

Завантаження CD/DVD-образів Debian через HTTP/FTP

Увага! Цей переклад дуже застарів, дивіться, будь ласка, оригінал.

Будь ласка, не завантажуйте CD- або DVD-образи за допомогою вашого веб-переглядача так, як ви завантажуєте інші файли! Більшість переглядачів не дозволяють відновити завантажування, якщо з'єднання обірвалося.

Замість цього використовуйте, будь ласка, програму, яка підтримує продовження завантаження. В Unix ви можете використовувати aria2, wxDownload Fast чи (з командного рядка) wget -c URL або curl -C - -L -O URL.

Для завантаження доступні наступні образи Debian:

Перегляньте також:


Офіційні CD/DVD образи для стабільного (stable) випуску

Встановити Debian на машину без з'єднання з мережею Internet можна за допомогою образів CD (700 MB кожен) або DVD (4.7 GB кожен). Завантажте перший образ CD або DVD, запишіть його на носій за допомогою CD/DVD записувача, після чого спробуйте з нього завантажитись.

Перший CD/DVD диск містить всі необхідні файли для встановлення стандартної системи Debian.
Щоб уникнути використання зайвого трафіку, будь ласка, не завантажуйте інші файли образів CD або DVD, якщо ви не впевнені, що потрібні вам пакунки знаходяться саме на відповідному образі.

CD

Ці посилання вказують на файли образів розміром до 700 MB, придатних для запису на звичайні CD-R(W) носії:

DVD

Ці посилання вказують на файли образів розміром до 4.7 GB, придатних для запису на звичайні DVD-R/DVD+R та подібні носії:

Не забудьте переглянути документацію перед встановленням. Якщо поспішаєте — прочитайте наш Installation Howto, швидкий огляд процесу встановлення. Інша корисна документація:


Зареєстровані дзеркала архіву debian-cd

Зверніть увагу, що на деяких дзеркалах знаходяться застарілі файли — перед завантаженням перевірте, чи збігається номер версії образів з тим, що наведений на цьому сайті! Також майте на увазі, що багато сайтів не віддзеркалюють повний набір образів (особливо образи DVD) через їхні розміри.

Якщо сумніваєтесь, використовуйте первинний сервер CD-образів в Швеції.

Ви зацікавленні в публікації образів компакт-дисків Debian на вашому дзеркалі? Якщо так, то перегляньте інструкції по створенню дзеркала образів компакт-дисків.