Debian на КД

Встановлення через мережу за допомогою мінімального компакт-диску

Увага! Цей переклад дуже застарів, дивіться, будь ласка, оригінал.

Компакт-диск для встановлення через мережу або так званий netinst компакт-диск — це диск, що дає вам можливість повністю встановити операційну систему. На цьому диску знаходиться лише мінімальний набір програмного забезпечення, який дозволяє розпочати встановлення і отримати всі необхідні пакунки через Internet.

Що краще для мене — мінімальний завантажувальний КД чи повний набір дисків? Це залежиться від багатьох факторів, однак існує думка, що в більшості випадків мінімальний компакт-диск є кращим — передусім тому, що ви просто завантажуєте пакунки, які обрали для встановлення на вашій машині, економлячи при цьому свій час та трафік. З іншої сторони, повний набір компакт-дисків може стати в нагоді при встановленні системи більш ніж на одну машину або у випадку коли комп'ютер не має вільного доступу до мережі Internet.

Які типи з'єднання з мережею впродовж встановлення на разі підтримуються? Для встановлення через мережу вимагається під'єднання до Internet за допомогою аналогового PPP dial-up або використання ethernet-з'єднання. На лептопах це можна зробити за допомогою PCMCIA-адаптера. Вбудовані (PCI) ISDN-картки та WLAN-картки не підтримуються — вибачте!

Розмір образу перевищує заявлені нижче 180 Mb/40 Mb! Так, це можливо. На даний момент розмір перевіряється лише для архітектури i386, для інших архітектур він може перевищувати вказані значення.

Доступні такі мінімальні завантажувальні образи компакт-дисків:

Офіційні netinst-образи для стабільного випуску

Маючи розмір до 180 Mb, ці образи придатні для запису на малі компакт-диски, 80 мм/3.1" в діаметрі. Вони містять встановлювач та невеликий набір пакунків і дозволяють встановити (дуже) базову систему.

образ netinst CD (зазвичай 135-175 MB)

Щоб дізнатись більше про ці файли та методи їх використання, будь ласка, перегляньте FAQ.

Після завантаження образів впевніться, що ви ознайомлені з детальною інформацією щодо процесу встановлення.