هشدار! این ترجمه خیلی قدیمی است، لطفاً نسخه اصلی را ببینید.

هدایا به سازمان نرم افزار با منافع عمومی

هدایای مالی

دبیان نام پروژه است، و توزیعی که ما ایجاد نموده ایم که دبیان خوانده می شود. ما برای درخواست دریافت هدایای مالی، یک شرکت ناسودده برپا نموده ایم، نرم افزار با منافع عمومی.

هرچند ایجاد آن توسط داوطلبان سراسر دنیا صورت گرفت، دبیان هزینه هایی داشت، که برای مدت مدیدی، از جیب تعدادی از توسعه دهندگان پرداخت می شد. این هزینه ها شامل ثبت کردن دامین debian.org ، برش لوح های فشرده برای نسخه های جدید، هزینه های غیر قابل بازگشت سفر و اقامت که در حین کنفرانس ها پدید می آمد، و غیره می شد.

بسیاری از کمک ها در آن زمان توسط کاربران قدرشناس صورت می گرفت. با آنکه همه هدایا مطلوب است ولی بطور اخص امیدوار است هر بنگاهی که درامدی از دبیان تحصیل می نماید (تولید کنندگان لوح‌های فشرده، شرکت های پشتیبانی، یا هر بنگاهی که کار های روز مره خود را با تکیه بر دبیان اداره می کند) درصدی از منافعشان را به جهت کمک برای تبدیل دبیان به بهترین سیستم عاملی که می تواند باشد اختصاص دهند.

اگر مایلید هدیه مالی به دبیان بدهید، نگاهی به صفحه هدایای SPI. بنمایید. مشخصا اعلام نمایید که پول به دبیان تخصیص یابد. از آنجاییکه SPI یک سازمان غیر ذینفع است ما می توانیم دریافتی ها را در وجه اهداف مالیاتی اعلام نماییم

برای بخش هایی از دنیا اهداء هدایا به یکی از سازمان های شریک نرم افزار با منافع عمومی (SPI) کار ساده تری خواهد بود. (برای بررسی اطلاعات موجود صفحه هدایای SPI را مطالعه نمایید.):

هدایای تجهیزات و خدمات

به کمک بودجه محدودی که دبیان با آن اداره می گردد ،در این زمان، امکان خرید و نگهداری رایانه ها و ارتباطات شبکه ایی شخصی برای دبیان وجود ندارد. بنا بر این ما به هدایای تجهیزات و خدمات شرکت ها و دانشگاه هایی که دبیان را با دنیا مرتبط می سازند اتکا نموده ایم.

اگر شرکت شما هر گونه ماشین بلا استفاده یا قطعات یدکی ( لوح سخت ،کنترل کننده های SCSI، کارت های شبکه و غیره)قابل استفاده ایی دارد، لطفا درباره هدیه دادن آنها به دبیان بیاندیشید. لطفا برای جزییات با نماینده هدایای سخت افزاری تماس حاصل فرمایید.

دبیان لیستی از تجهیزات مورد نیازبرای سرویس های مختلف و گروه های درون پروژه نگهداری می کند.


در ادامه لیست سازمان هایی است که تجهیزات و خدمات به دبیان اهدا نموده اند: