Увага! Цей переклад дуже застарів, дивіться, будь ласка, оригінал.

Пожертвування для Software in the Public Interest

Грошові пожертвування

Debian — це назва проекту, а Debian — дистрибутиву, над розробкою якого ми працюємо. Для того, щоб отримувати грошові пожертвування ми створили неприбуткову організацію Software in the Public Interest.

Не дивлячись на те, що над дистрибутивом працює багато добровольців з усього світу, для розвитку проект Debian змушений здійснювати певні витрати, які довгий час компенсувалися за кошти кількох розробників. До цих витрат входять: реєстрація домену debian.org, створення встановлювальних дисків для достатнього тестування нових версій дистрибутиву, витрати на відвідування різноманітних виставок та конференцій і т.д.

На сьогоднішній день, багато пожертвувань надійшло від вдячних користувачів. Ми вітаємо будь-яку фінансову допомогу, але особливо сподіваємося на те, що компанії, які отримують прибутки завдяки Debian (виробники компакт-дисків, розповсюджувачі відкритого ПЗ, компанії, котрі обслуговують Debian, або ж просто компанії, які використовують наш дистрибутив у повсякденній роботі), пожертвують частину свого прибутку на те, щоб допомогти зробити Debian настільки гарною операційною системою, наскільки це можливо.

Якщо ви хочете зробити грошове пожертвування проекту Debian, перегляньте сторінку пожертвувань SPI. Переконайтеся, що явно вказали призначення пожертвування. Оскільки SPI є неприбутковою організацією, ми можемо видавати документи, які дозволяють знизити податки.

В деяких частинах світу простіше зробити пожертвування для однієї з організацій-партнерів Software in the Public Interest (детальніше про це на сторінці пожертвувань SPI):

Пожертвування обладнання та послуг

На даний момент малий бюджет проекту Debian не дозволяє купувати та обслуговувати власні під'єднані до мережі комп'ютери. Тому нам потрібні пожертвування обладнанням та послугами від компаній та університетів, для того, щоб Debian міг контактувати з навколишнім світом.

Якщо у вашої компанії є зайве обладнання (жорсткі диски, SCSI контролери, мережеві карти, тощо), будь ласка, пожертвуйте їх на розвиток Debian. Для уточнення деталей, зв'яжіться з людьми відповідальними за пожертвування апаратного забезпечення.

Debian веде список апаратного забезпечення, необхідного для підтримки різних служб та груп проекту.


Далі наведено список організацій, які безкоштовно надавали Debian обладнання або певні послуги: