Debian w Solutions Linux i FOSDEM

27. stycznia 2003r

Dwie konferencje dotyczące Wolnego Oprogramowania i GNU/Linux będą miały miejsce w ciągu następnych kilku dni. Projekt Debian otrzymał zaproszenie, by wziąć w nich udział.

4 - 6 lutego: Solutions Linux 2003 / Linux Expo Francja, Paryż, Francja
Na tej konferencji i wystawie, będącej największym wydarzeniem w zakresie Wolnego Oprogramowania, Projek Debian będzie posiadał własne stoisko. Opiekę nad stoiskiem będą sprawować deweloperzy z Francji i Belgii.
8 - 9 lutego: Free and Open Source Software Developers' Meeting(Spotkanie deweloperów Wolnego i Otwartego Oprogramowania), Bruksela, Belgia
FOSDEM jest to niekomercyjne spotkanie deweloperów Wolnego Oprogramowania, organizowane przez członków organizacji. Mówcami będą znani goście z całego świata. Raphaël Hertzog zaprezentuje cele i aktualny status projektu Debian-Edu. Co więcej, Martin Michlmayr da wykład o użyciu Debiana do 'wbudowanego użycia' (ang. embedded use).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia jednej z tych konferencji, spotkania użytkowników Debiana i deweloperów, wymiany odcisków palca (fingerprint) GnuPG, dyskusji na temat Debiana i wolnego oprogramowania, jak również robienia innych rzeczy związanych z Debianem i społecznością Debiana.