Підтримка безпеки в Debian знову в нормі

08 липня 2005 р.

Проект Debian підтвержує, що інфраструктура безпеки, як для поточного випуску Debian GNU/Linux 3.1 (псевдонім sarge), так і для минулого випуску Debian GNU/Linux 3.0 (псевдонім woody) знову працює. Команда безпеки зараз знову в змозі забезпечити регулярні випуски оновлень.

Після випуску sarge було декілька проблем з іфраструктурою безпеки, через які команда безпеки Debian не могла регулярно випускати оновлення для вразливих пакунків. Ці проблеми були повністю вирішені і інфраструктура знову працює правильно.

Проект Debian звертається до користувачів з переконливим проханням в подальшому не встановлювати пакунки з набору sarge-proposed-updates, як пропонують деякі веб-сайти. Ці пакунки зараз знаходяться в розробці і можуть працювати неправильно. Також, ці пакунки можуть не забезпечувати користувачів своєчасними виправленнями помилок безпеки.

Команда безпеки продовжуватиме підтримку Debian GNU/Linux 3.0 (псевдонім woody) до травня 2006 року, або до тих пір, коли розпочнеться підтримка безпеки наступного випуску, відомого під кодовою назвою etch - в залежності від того, що станеться раніше.