Проект Debian сумує з приводу втрати Jens'а Schmalzing'а

09 серпня 2005 р.

Проект Debian втратив одного з членів спільноти. Jens Schmalzing (jensen) загинув 30-го липня внаслідок нещасного випадку на своєму робочому місці в Мюнхені.

Jens займався в Debian супроводженням декількох пакунків, перенесенням на архітектуру PowerPC, був членом kernel team і сприяв оновленню пакунків ядра для PowerPC до версії 2.6. Він також супроводжував емулятор Mac-on-Linux і відповідні модулі ядра, допомагав зі встановлювачем та відзначався активністю в Мюнхені. Kernel team присвячує йому випуск 2.6.12-2.

Проект Debian шанує його добру роботу та відданість проекту та вільному програмному забезпеченню. Внесок Jens'а не буде забутий, інші розробники продовжать його справи.

Jens'а буде невистачати. Він залишив по собі дружину та трьох дітей, яким ми співчуваємо.

Про Debian

Проект Debian — це організація багатьох розробників, які вкладають свій час та зусилля, співпрацюючи через Internet. Одне з їхніх завдань — супроводження та оновлення Debian GNU/Linux, вільного дистрибутиву операційної системи GNU/Linux. Відданість вільному програмному забезпеченню, некомерційна природа та відкрита модель розвитку роблять Debian унікальним серед дистрибутивів GNU/Linux.

Контактна інформація

Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, відвідайте веб-сайт Debian https://www.debian.org/ або відішліть листа за адресою <press@debian.org>.