Конференція Debian успішно завершилась

24 липня 2005 р.

Шоста конференція розробників Debian успішно завершилась

Більш ніж 300 чоловік були присутніми на цьогорічній конференції Debian, що проходила з 9 по 17 липня в Хельсінському технологічному університеті в Еспо (Espoo), Фінляндія. Конференція була підтримана більш ніж 20 спонсорами і характеризувалась безліччю доповідей, семінарів, демонстрацій, марафонів з написання програмного коду та обговорень за круглим столом різних аспектів проекту Debian.

Найяскравіші враження викликала презентація широкомасштабного розгортання 80000 робочих станцій під керуванням Debian в Естрамадурі (Extremadura), Іспанія, а також декілька доповідей щодо популярних систем, похідних від Debian, відомих як Skolelinux та Ubuntu. Презентації були зняті на плівку членами Video Team та доступні за адресою http://dc5video.debian.net.

Конференція побила декілька рекордів, що зробило її найбільшою конференцією Debian. Кількість спонсорів і значення їхніх вкладень перевищили показники попередніх конференцій Debian. Цього року, більш ніж 20 спонсорів забезпечили конференцію Debian сумарним бюджетом близько 125 000 євро. Така щедрість дозволила, окрім усього іншого, забезпечити проживанням та їжею майже 200 учасників.

Конференція була важким завданням з точки зору організації і потребувала значної команди організаторів та добровольців, котрі працювали цілодобово для координації подій. Лідер проекту Debian, Branden Robinson, був вражений зробленим:

Дбайливість та професіоналізм наших організаторів продовжують вражати. Конференція Debian відіграє для нас все більш важливу роль, і якщо її учасники — це життєва сила її успіху, то організатори — це її серце, що забезпечує кожного всім потрібним.

Ми вдячні

Ця конференція Debian була організована разом з Linux-Aktivaattori, Helsinki University of Technology та за фінансової підтримки HP, Intel, Nokia, Linux Magazine, IBM, SLX-Debian-Labs, NetApp, Movial, Hostway, Linspire, VA Linux Systems Japan, O'Reilly, Progeny, Xandros, Damicon, Univention, Linux Information Systems AG, COSS, Ubuntu, MySQL, credativ, Ropecon, Helsinki Institute of Physics та CSC.

Додаткова інформація

Про Debian

Проект Debian — це організація багатьох розробників, які пропонують свій час та зусилля, співпрацюючи через Internet. Їх завдання включають в себе супроводження та оновлення Debian GNU/Linux, котрий є вільним дистрибутивом операційної системи GNU/Linux. Відданість Debian вільному програмному забезпеченню, некомерційна природа та відкрита модель розвитку роблять його унікальним серед дистрибутивів GNU/Linux.

Контактна інформація

Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, надішліть листа до Debian Press Team press@debian.org або відвідайте домашню сторінку Debian.