Projekt Debian na konferencjach w Europie

5. października 2003r

Cztery prezentacje i konferencje związane z Wolnym Oprogramowaniem oraz GNU/Linuksem odbędą się w ciągu następnych kilku dni.

7 - 8 października: Opensaar, Saarbrücken, Niemcy

Marko Jung wygłosi mowę na temat usług związanych z począ elektroniczną w Debianie. Tematem lokalanej konfernecji Saarlandian będzie Wolne Oprogramowanie i jego zastosowania w biznesie.

8 - 9 października: Linux Expo UK, Londyn, Wielka Brytania

Projekt Debian będzie dostępny dla każdego zainteresowanego rewolucją Wolnego Oprogramowania w Wielkiej Brytanii na stoisku w wiosce ".Org".

11 października: Practical Linux, Gießen, Niemcy

Projekt Debian będzie jednym z tematów tej konferencji organizowanej przez lokalną grupę użytkowników GNU/Linux. Alexander Schmehl wygłosi wykład na temat instalacji Debiana oraz zaprezentuje narzędzia APT.

14 - 16 października: Linux Kongress, Saarbrücken, Niemcy

Na konferencji Linux Kongress (jednej z najstarszych i najbardziej znaczących w tym rejonie) Thomas Lange zaprezentuje jak zbudować klaster beowulf. Poruszane będą tematy ściśle techniczne związane z jądrem i centrum systemu.

Zapraszamy wszsytkich zainteresowanych do odwiedzenia jednej z tych konferencji, spotkania użytkowników Debiana i deweloperów, wymiany odcisków palca (fingerprint) GnuPG, dyskusji na temat Debiana i wolnego oprogramowania, jak również robienia innych rzeczy związanych z Debianem i społecznością Debiana.