Projekt Debian na wykładach w Australii, USA i Niemczech

19. stycznia 2003r

Kilka wystaw i konferencji na temat Wolnego Oprogramowania i GNU/Linux będzie miało miejsce w ciągu następnych kilku dni. Projekt Debian został zaproszony do wzięcia udziału w dwóch z nich, a pierwsza konferencja jest w całości poświęcona Debianowi.

Styczeń 20 - 21: Debian Mini-Conf, Perth, Australia
Ta konferencja będzie miała miejsce w ramach Linux Conference Australia i wiele osób związanych z Debianych jest oczekiwanych na tej mini - konferencji. Wykłady o Debianie obejmą wiele różnych tematów takich jak administracja kilkoma serwerami Debiana przy użyciu cfengine, używanie apt-cacher, lindy, i bezobsługowe instalacja z FAI, jak również używanie IPv6 i Ham Radio z Debianem.
Styczeń 22 - 24: Konferencja i Expo Linuxworld, Nowy Jork, USA
Projekt Debian będzie dostępny w sekcji 17 w pawilonie .org . Jeszcze inni ludzie związani z Debianem będą w sekcji 18 czyli w Stowarzyszeniu Japońskich Użytkowników Linuksa. Będzie tam kilka komputerów Debian/sh, w tym HP690 i Dreamcast.
Styczeń 23 - 26: Hamburskie Dni Komputerowe, Hamburg, Niemcy
Projekt Debian będzie miał stoisko jako część stoiska 244 (NMMN) a członkowie Projektu Debian wygłoszą również wykład o rozwoju Debiana, zademonstrują przykładową instalację i raport o Darmowym Oprogramowaniu na urządzeniach przenośnych.

Zapraszamy wszsytkich zainteresowanych do odwiedzenia jednej z tych konferencji, spotkania użytkowników Debiana i deweloperów, wymiany odcisków palca (fingerprint) GnuPG, dyskusji na temat Debiana i wolnego oprogramowania, jak również robienia innych rzeczy związanych z Debianem i społecznością Debiana.